Bismil Atıksu Arıtma Tesisi’nin müşavir ve yüklenici firma temsilcileri Tutşi’yi ziyaret etti

DİSKİ Genel Müdürü Fırat Tutşi, Avrupa Birliği IPA II Programı kapsamında tamamlanan Bismil İleri Biyolojik Atıksu Arıtma Tesisi’nin müşavir firma Takım Lideri Beate Kröger ve yüklenici firma koordinatörü Savaş Birgili’yi makamında ağırladı.

Avrupa Birliği IPA II Programı kapsamında tamamlanan Bismil İleri Biyolojik Atıksu Arıtma Tesisi’nin müşavir firma Takım Lideri Beate Kröger ile yüklenici firma koordinatörü Savaş Birgili, Diyarbakır Su ve Kanalizasyon İdaresi (DİSKİ) Genel Müdürü Fırat Tutşi’yi makamında ziyaret etti.

DİSKİ Genel Müdürü ve ekiplere teşekkür edildi

Genel Müdürlük makamındaki görüşmede Kröger ve Birgili, DİSKİ Genel Müdürü Tutşi ve DİSKİ ekiplerine, Bismil İleri Biyolojik Atıksu Arıtma Tesisi projesinin başlangıcından kesin kabul aşamasına kadar yapılan çalışmalar sırasındaki katkılarından dolayı teşekkür etti.

“Referans proje olarak gösterildi”

Avrupa Birliği IPA II Programı kapsamında tamamlanan Bismil İleri Biyolojik Atıksu Arıtma Tesisi’nin Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu temsilcileri tarafından referans proje olarak gösterildiğini dile getiren Krüger ve Birgili, gösterilen özverili çalışmalardan dolayı memnuniyetlerini dile getirdi.

Tutşi: Ortaya güzel bir proje çıktı

DİSKİ Genel Müdürü Fırat Tutşi de, kurum olarak projeyi sahiplendiklerini ve ortaya güzel bir projenin çıkmasından dolayı ayrıca çok sevindiklerini dile getirdi.

 

Fotoğraf Galerisi