Çınar ve Hazro Kaymakamları Tutşi’yi ziyaret etti

Çınar Kaymakamı Güher Sinem Büyüknalçacı ile Hazro Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Salih Sak DİSKİ Genel Müdürü Fırat Tutşi’yi ziyaret etti.

DİSKİ Genel Müdürü Fırat Tutşi, Çınar Kaymakamı Güher Sinem Büyüknalçacı ile Hazro Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Salih Sak’ı, ağırlayarak ilçelerde devam eden ve 2022’de yapılacak çalışmaları değerlendirdi.

Diyarbakır Su ve Kanalizasyon İdaresi (DİSKİ) Genel Müdürlüğü, vatandaşlara, altyapı ve içme suyu konularında daha kaliteli hizmet sunmak için, kaymakamları ve belediye başkanlarını ağırlamaya devam ediyor.

DİSKİ Genel Müdürü Fırat Tutşi, Çınar Kaymakamı Güher Sinem Büyüknalçacı ile Hazro Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Salih Sak’ı, makamında ağırlayarak bir görüşme gerçekleştirdi.

Buluşmada DİSKİ Genel Müdürlüğü’nün, daha önce Çınar ve Hazro ilçelerinde gerçekleştirdiği çalışmaları aktaran Tutşi, 2022’de ilçede yapılması düşünülen projeler hakkında, Büyüknalçacı ve Sak’ı bilgilendirdi.

Görüşmede, Tutşi, Büyüknalçacı ve Sak, ilçelerde var olan eksikliklerin giderilmesi için atılacak adımları da değerlendirdiler.

Büyüknalçacı ve Sak, yapılan sıcak ev sahipliği nedeniyle Tutşi’ye, teşekkür ettiler.

Fotoğraf Galerisi