DİSKİ (ALO 153) İle Arızalara Anında Müdahale Ediyor

Diyarbakır Su ve Kanalizasyon İdaresi (DİSKİ) Genel Müdürlüğü, 153 Çağrı merkezi üzerinden ihbar edilen su ve kanalizasyon patlaklarına anında müdahale ediyor.

Diyarbakır Su ve Kanalizasyon İdaresi (DİSKİ) Genel Müdürlüğü, kent merkezinde meydana gelen içme suyu ve kanalizasyon arızalarını gidermek için 7 gün 24 saat aralıksız şekilde çalışmalarını sürdürüyor.

DİSKİ 4 merkez ilçede haftalık ortalama, 135 içme suyu arızasına müdahale ediyor.

İçmesuyu Daire Başkanlığı, Yenişehir, Bağlar, Kayapınar ve Sur ilçelerinde ekiplerinin tespit ettiği, vatandaşlardan gelen ihbarların değerlendirildiği haftalık ortalama 135 içme suyu arızasına müdahale ediyor.

İçmesuyu Daire Başkanlığı’na bağlı Bakım-Onarım ekipleri, en temel ihtiyaç olan içme suyunun temininde her hangi bir aksaklık yaşandığında oluşan arızayı gidermek için yoğun çaba sarf ediyor.

ALO 153 Can Kulağıyla  7/24 vatandaşlara hizmet veriyor

7/24 hizmet veren DİSKİ Genel Müdürlüğü ALO 153 hattı, vatandaşlar tarafından bildirilen arızaları direk işleme alarak ilgili birimlere iletiyor.
Vatandaşların içme suyu ve kanalizasyon konularında mağduriyet yaşanmaması için ekipler, mesai kavramı gözetmeksizin arızaların oluştuğu yere intikal ederek gerekli çalışmaları yürütüyor.

Fotoğraf Galerisi