DİSKİ, Arızalara Anında Müdahale Ediyor

Diyarbakır Su ve Kanalizasyon İdaresi (DİSKİ) Genel Müdürlüğü, Vakıflar İl Müdürlüğüne ait Sur ilçesinin Hz. Süleyman civarında içme suyu ve kanalizasyon hattında oluşan arızalara anında müdahale ederek, bakım ve onarım çalışması başlattı.

DİSKİ ekipleri kesintisiz içme suyu sağlanması amacıyla zor şartlar altında ve fedakârca çalışıyor.

Sur ilçesinin Hz. Süleyman Caddesinde iç parseldeki içme suyu hattında arızalar meydana geldi. Durumu fark eden DİSKİ ekipleri arızaya anında müdahale ederek bakım ve onarım çalışmalarına başladı.

Su kesintisi yaşanmadan arızalar ekiplerimizce çözüldü.

Diyarbakır Su ve Kanalizasyon İdaresi (DİSKİ) Genel Müdürlüğü, şehrin içme suyu ana şebeke hattında meydana gelen arızaya anında müdahale etti.

Diski Genel Müdürlüğü’nün son 2 yıl içerisinde şehir şebekesinde devreye aldığı şebeke hatları ve ek tedbirler sayesinde ana hatlarda meydana gelen büyük arızalara anında müdahale ediliyor ve uzun süren zorunlu su kesintilerinin önüne geçiliyor.

DİSKİ Genel Müdürü Fırat Tutşi, çalışmaları yerinde inceleyerek ekipleri denetledi.

“DİSKİ ekipleri, zor şartlar altında fedakarca çalışıyor”

İşçilerin fedakarca çalıştığını belirten Tutşi, “Ekip arkadaşlarımız sorunun ilk anından itibaren ivedilikle buraya geldi. Şu an Öğle arası olmasına rağmen ekiplerimiz durmadan çalışmalarına devam ediyor.  Zor şartlara rağmen, Diyarbakır için burada görevlerini ifa etmeye çalışan mesai arkadaşlarıma özverilerinden dolayı teşekkür ederim.” dedi.

Fotoğraf Galerisi