DİSKİ GENEL MÜDÜRÜ M.FIRAT TUTŞİ EĞİL KAYMAKAMI İDRİS ARSLAN’I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

DİSKİ GENEL MÜDÜRÜ M.FIRAT TUTŞİ EĞİL KAYMAKAMI İDRİS ARSLAN’I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Genel Müdürü M. Fırat TUTŞİ Eğil Kaymakamı İdris ARSLAN’ı makamında ziyaret etti. Eğil ilçemizin içmesuyu ve kanalizasyon ile ilgili sorunlarını istişare ederek sorunlarla ilgili çözüm önerilerini birlikte değerlendirdi. Değerlendirmeler esnasında ilçedeki kayıp kaçak oranlarının azaltılması ve abonesi olmayan yerleşimlerin abone edilmeleri konusunda gerekli çalışmaların başlatılması talimatı verildi. Ayrıca Eğil atıksu arıtma tesisini ziyaret ederek personellerden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Ziyaretlerini sürdüren M. Fırat TUTŞİ Dicle ve Ergani ilçelerini ziyaret ederek Ergani içmesuyu arıtma tesisi ve Ergani şube müdürlüğü ziyaretinde çalışanlardan bilgi alarak, su sağlığı konusunda personele uyarılarda bulundu.

DİSKİ Dicle Şube Müdürlüğünü ziyaret ederek şube müdürü ve personellerle bir araya geldi. İlçe merkezinin su durumuyla ilgili değerlendirmelerde bulunarak ilçenin kayıp kaçak oranın azaltılması ve abonesi olmayan yerleşim yerlerinin abone edilmeleri konusunda gerekli çalışmaların yapılması talimatını verdi.

Fotoğraf Galerisi