DİSKİ Yenişehir Aziziye Mahallesi’ndeki arızayı kısa sürede giderdi

Diyarbakır Su ve Kanalizasyon İdaresi (DİSKİ) Genel Müdürlüğü, Yenişehir ilçesi Aziziye mahallesinde meydana gelen 355lik içme suyu polietilen hattındaki arızayı kısa sürede giderdi.

DİSKİ Genel Müdürlüğü, kent merkezi, ilçeler ve kırsal mahallelerde meydana gelen içme suyu arızalarına anında müdahale ediyor.

Yenişehir ilçesi Aziziye Mahallesi, Toki 13. sokakta bulunan boruda oluşan patlağı onardı.

Yenişehir Mah. Seyrantepe TOKİ’de, içmesuyu hattında çıkan arızadan dolayı 31.10.2022 tarihindeki su kesintisi ekiplerimizin büyük gayreti sonucunda bugün (01.11.2022) saat 10:30 itibariyle çalışma sonuçlanmıştır…

Aziziye Mahallesinin bir kısmını ve Şilbe mahallesi genelini besleyen 355lik içme suyu polietilen hattımızda oluşan arıza, ekiplerimiz tarafından ivedilikle çalışılarak arza onarımı yapılmıştır.

“En küçük arızaya bile büyük bir hassasiyetle yaklaşıyoruz”

Yaşanan bu tarz arızalara ekiplerinin anında gerekli müdahalede bulunduğunu, en temel ihtiyaç olan içme suyu arzında vatandaşların herhangi bir mağduriyet yaşamaması için arızaların ivedilikle giderildiği de vurgulandı.

Ekiplerin, tespit ettiği arızanın onarılmasının ardından Aziziye ve Seyrantepe bölgesine yeniden içme suyu verilmeye başladı.

Fotoğraf Galerisi