DİSKİ’den Bayram Mesaisi

DİSKİ’den Bayram Mesaisi

Ramazan Bayramı tatili ve sokağa çıkma kısıtlaması boyunca merkez ile 17 ilçede görev yapan DİSKİ ekipleri; içme suyu, kanalizasyon ve diğer altyapı hizmetinde yaşanan arızalara anında müdahale ederek sorunları gideriyor.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (DİSKİ) Genel Müdürlüğü ekipleri sokağa çıkma kısıtlaması ile Ramazan tatili boyunca çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.
Kent merkezi ve 17 ilçede 7 gün 24 saat teyakkuzda olan ekipler arıza ihbarlarını değerlendirerek anında müdahale ediyor. Bakım ve onarım yapan ekipler, arızalara yapılan anında müdahaleyle vatandaşların mağdur olmasını önlüyor.

“Hemşehrilerimizin huzurlu bir bayram geçirmeleri için tüm tedbirlerimizi aldık”

DİSKİ Genel Müdürü Fırat Tutşi, sahada personelleri ziyaret ederek çalışmaları inceledi. Tutşi, ekiplerin özverili çalışmaları sayesinde hizmetlerde sorun yaşanmadığını belirtti. Kentin her noktasında hassasiyetle çalıştıklarını vurgulayan Tutşi, “Alo 185 Çağrı Merkezimize gelen şikayetler ve personelimizin tespit ettiği arızaları anında gideriliyoruz. Hemşehrilerimizin huzurlu bir bayram geçirmeleri için tüm tedbirlerimizi aldık. Personelimiz içme suyu arıtma tesisi, içme suyu arıza ekipleri ve atıksu arıtma tesisleri, hizmetlerini sürdürmenin yanında kanal bakım, vidanjör ekipleri her soruna anında müdahale ediyor. Sahada gece gündüz demeden özveriyle çalışan değerli çalışanlarımıza teşekkür ederim.” dedi.

Fotoğraf Galerisi