Ergani yeni aracına kavuştu

DİSKİ Genel Müdürlüğü, altyapı ve içme suyu hizmetlerinde kullanılmak üzere Ergani şubenin filosuna 1 adet hidromek kazıyıcı-yükleyici araç kattı.

Diyarbakır Su ve Kanalizasyon İdaresi (DİSKİ) Genel Müdürlüğü, altyapı ve içme suyu hizmetlerinde kullanılmak üzere ilçelerdeki araç filosunu güçlendiriyor.

Her geçen gün büyüyen ve gelişen ilçelerin ihtiyaçlarını karşılamak için filosuna 4 yeni araç katan DİSKİ, 1 adet hidromek HMK 102 S Alpha A5 Kazıyıcı-Yükleyici aracı Ergani Şubesine tahsis etti.

DİSKİ Genel Müdürü Fırat Tutşi, yapılan törene katılan Ergani Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Ahmet Karaaslan, mahalle muhtarlarına yeni aracın özellikleri ve çalışma alanları ile ilgili bilgi verdi.

Kaymakam Karaaslan, Ergani DİSKİ Şubesi’ne tahsis edilen araca binerek yakından inceleme fırsatı buldu.

DİSKİ Ergani Şubesi’nin filosu yeni tahsis edilen araçla birlikte daha da güçlenmiş oldu. Yeni araç Ergani ilçe merkezi ve kırsal mahallelerde yürütülecek içme suyu ile altyapı çalışmalarında kullanılacak.

Törene katılan Kaymakam Karaaslan ve mahalle muhtarları araç tahsisi nedeniyle DİSKİ Genel Müdürü Fırat Tutşi’ye, teşekkür etti.

 

Fotoğraf Galerisi