Kayapınar ilçesindeki okuma salonlarının altyapı çalışmaları tamamlandı

DİSKİ Genel Müdürlüğü ekipleri, Kayapınar ilçesinde yapılan 3 okuma solanunun kanalizasyon hattı döşeme çalışmalarını tamamladı.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (DİSKİ) Genel Müdürlüğü, kentte daha güçlü bir altyapı için çalışmalarına devam ediyor. DİSKİ Genel Müdürlüğü ekipleri, Kayapınar Belediyesi’nin, Kayapınar Caddesi, Barış Mahallesi ve Diclekent Caddesi üzerinde inşa ettiği okuma salonlarının (Kütüphane) kanalizasyon şebekesi için başlattığı çalışmayı tamamladı.

Kanalizasyon şebekesi çalışmalarını yerinde inceleyen DİSKİ Genel Müdürü Fırat Tutşi, çalışmalara ilişkin ekiplerden teknik bilgi aldı.

Tutşi: Projelerimizi titizlikle yürütüyoruz

Kayapınar ilçesinde okuma salonlarının kanalizasyon şebeke hatlarını kısa bir sürede tamamladıklarını belirten Tutşi, “Sayın Valimiz Ali İhsan Su’yun talimatıyla memleketimizin ihtiyacı olan hizmetleri ivedilikle hayata geçiriyoruz. Vatandaşlarımızın altyapı hizmetlerinden sorunsuz bir şekilde faydalanması için projelerimizi titizlikle yürütüyoruz. Amacımız Diyarbakır’da sorunsuz altyapı hizmetleri vermektir.” dedi.

 

 

Fotoğraf Galerisi