Lice Afet Konutlarında Kanalizasyon Şebekesi Yapılıyor.

Lice Afet Konutlarında Kanalizasyon Şebekesi Yapılıyor.

DİSKİ Genel Müdürü Fırat TUTŞİ ve Genel Müdür Yardımcı Fatih YÜRÜK, Lice ilçesine bağlı üç yol sınırlarında bulunan Yeni Afet Konutlarında başlayan kanalizasyon şebekesi ve abone bağlantı çalışmalarını yerinde inceledi.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (DİSKİ) Genel Müdürlüğü il ve ilçe genelinde vatandaşların mağdur olmaması için çalışmalarına ve projelerine devam ediyor.

DİSKİ Genel Müdürü Fırat TUTŞİ, Lice üç yolda yapımı tamamlanan Yeni Afet Konutlarında devam eden kanalizasyon şebekesi ve abone bağlantılarını da içeren çalışmaları inceledi. Yetkili birim amirinden bilgi alan TUTŞİ, personele çalışmalarında başarılar diledi.

İl ve ilçelerde içme suyu ve kanalizasyon şebekelerinin bakım, onarım ve yapım çalışmalarının devam ettiğini belirten TUTŞİ, ‘’DİSKİ Genel Müdürlüğü olarak vatandaşlarımızın mağdur olmaması için içme suyu, yağmur suyu, kanalizasyon ve abone bağlantılarını da içeren projelerimize ve hizmetlerimize devam ediyoruz. Lice ilçe sınırlarında yer alan 8 bloktan oluşan Yeni Afet Konutlarımızın kanalizasyon şebekeleri ve abone bağlantılarında içeren çalışmamıza başladık ve çalışmalarımızı en kısa sürede tamamlamayı hedefliyoruz’’ dedi.

Fotoğraf Galerisi