OSB’nin Altyapı Sorunu Çözülüyor

OSB’nin Altyapı Sorunu Çözülüyor

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (DİSKİ) tarafından hazırlanan projeyle Organize Sanayi Bölgesi (OSB) altyapı hizmetlerinde yaşanan sıkıntılar gideriliyor.

DİSKİ, kentte daha güçlü bir altyapı için proje geliştirmeye devam ediyor.
DİSKİ Genel Müdürlüğünce hazırlanan projeyle OSB’nin altyapısında yaşanan sıkıntılar giderilecek. DİSKİ tarafından yapılacak çalışma kapsamında kanalizasyon şebekesi görüntüleme, temizleme, bakım ve onarım işlemleri yapılacak. DİSKİ Genel Müdürü Fırat Tutşi, çalışmalarla ilgili görüş alışverişinde bulunmak amacıyla OSB Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Fidan’ı makamında ziyaret etti.

“Diyarbakır’ımızın daha güçlü bir noktada olması için var gücümüzle çalışıyoruz.”

OSB’nin kentin ekonomik açıdan önemli bir merkezde bulunduğuna dikkat çeken Tutşi, şöyle konuştu:
“OSB adeta şehrimizin ekonomi can damarını oluşturuyor. Vatandaşlarımızın istihdamı ve şehrimizin ekonomisine katkıda bulunan OSB’de biz de DİSKİ olarak altyapı hizmetlerinin eksiksiz verilmesi için çaba sarf ediyoruz. Yaptığımız çalışmalarla OSB’nin işlevini eksiksiz yürütebilmesi için biz de üzerimize düşen sorumlulukları yerine getirmeye gayret ediyoruz. Diyarbakır’ımızın daha güçlü bir noktada olması için var gücümüzle çalışıyoruz.”

Fotoğraf Galerisi