Tutşi: “Hizmet için istişarelerimiz sürüyor”

Tutşi: “Hizmet için istişarelerimiz sürüyor”

Merkez ve ilçe belediye meclis üyeleriyle bir araya gelen DİSKİ Genel Müdürü Fırat Tutşi, “Hizmet için istişarelerimiz sürüyor” dedi.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (DİSĶİ) Genel Müdürü Fırat Tutşi, 17 ilçeninbelediye meclis üyeleriyle istişare toplantısı düzenledi.
DİSKİ Genel Müdürlüğü toplantı salonunda düzenlenen programa DİSKİ Genel Müdürü Fırat Tutşi, Genel Müdür Yardımcıları Selçuk Gördük ve Fatih Yürük ile belediye meclis üyeleri katıldı. Şehir genelinde sürdürülen altyapı yatırımları ile ilgili sunum yapan Tutşi, DİSKİ tarafından yürütülen projeleri anlattı.

“Amacımız, 17 ilçemize eksiksiz hizmet götürmektir”

İhtiyaç duyulan hizmetleri yapmak için her kesimle görüştüklerini belirten Tutşi, şöyle konuştu:
“Valimiz ve Belediye Başkan V. Sayın Münir KARALOĞLU’nun talimatları doğrultusunda sorunları yerinde tespit ediyor ve herkesin görüşünü alıyoruz. Amacımız, 17 ilçemize eksiksiz hizmet götürmektir. Kimi zaman kurumumuzda kimi zaman da sahada hemşehrilerimizin dertlerini dinleyerek çözüm sunmaya çalışıyoruz. Mahalle muhtarlarımızla da görüşmelerimiz oluyor, bugün de değerli meclis üyelerimizi ağırladık. Hizmet için istişarelerimiz sürüyor. Hemşehrilerimizin kaliteli ve sağlıklı içme suyu kullanması, sorunsuz alt yapı hizmetlerini alabilmesi için ekiplerimiz sahada fedakarca çalışıyor.”

Tutşi’nin sunumunun ardından söz alan belediye meclis üyeleri ilçeleriyle ilgili sorunlarını ileterek DİSKİ’ye hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

Fotoğraf Galerisi