Tutşi, Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı personeliyle bir araya geldi

DİSKİ Genel Müdürü Fırat Tutşi, Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı bünyesinde çalışan personellerle bir araya geldi.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (DİSKİ) Genel Müdürü Fırat Tutşi, vatandaşlara kesintisiz hizmet veren birim personelleriyle bir araya gelmeye devam ediyor.

Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı bünyesindeki birimlerde hizmet üreten personellerle toplantı düzenleyen Tutşi, sahadaki çalışmalar hakkında personellerden bilgi aldı. Personellerin görüş ve önerilerini alan Tutşi, vatandaşlara hizmet etmenin önemini vurguladı.

Tutşi: Çalışan tüm kardeşlerime teşekkür ederim

Kentin 17 ilçesi ve 1046 mahallesine kaliteli hizmet vermeye devam edeceklerini belirten Tutşi, Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı personelinin 2023 yılını yoğun bir çalışma içinde geçirdiğini ifade etti.  Personelin, 2023 yılında kent genelinde 31 bin 451 kanalizasyon ve yağmur suyu arızasını çözüme kavuşturduğunu belirten Tutşi, Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı personelinin ağır şartlarda kaliteli hizmetler yaptığını söyledi. Tutşi, “Diski Genel Müdürlüğü olarak çeşitli birimlerinde çalışan mesai arkadaşlarımızla rutin olarak bir araya gelmeye devam ediyoruz. Bugün de Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı’nın sahadaki görevli arkadaşlarımızı ziyaret ettik. Kıymetli kardeşlerimizin istek ve önerilerini dinledik. Gecesini gündüzüne katarak ilimiz için çalışan tüm kardeşlerime teşekkür ederim” dedi.

Toplantının ardından İş Sağlığı ve  Güvenliği birimindeki personelleri ziyaret eden Tutşi, daha sonra Kanalizasyon Daire Başkanlığı depolarını denetledi.

Fotoğraf Galerisi