Organizasyon


GENEL KURUL  
DENETÇİLER  
YÖNETİM KURULU  
GENEL MÜDÜR Mehmet Fırat TUTŞİ
    TEFTİŞ KURULU  
    İÇ DENETİM Emine OĞUZ
    ÖZEL KALEM MÜDÜRLÜĞÜ  
    HUKUK MÜŞAVİRLİĞİ Av. Ömer ÖZKAYA
GENEL MÜDÜR YARDIMCISI  Av. Mustafa GÖKEZ
  İNSAN KAYNAKLARI ve EĞİTİM DAİRESİ BAŞKANLIĞI Abdulgafur LEVENT
    İnsan Kaynakları Şube Müd. Mediha BOZAYLA
    Eğitim ve Sosyal İşler Şube Müd. Güney AYDENİZ
  STRATEJİ GELİŞTİRME DAİRE BAŞKANLIĞI Hüseyin PAKSOY
    Muhasebe Şube Müd. Halis YILMAZ
    Strateji Geliştirme Şube Müd. Murat AVCI
    Ön Mali Kontrol Şube Müd. Murat SUNAK
  ABONE İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI Mucahit GÜLTEKİN
    Abone İşleri Şube Müd. Mehmet DEMİR
    İdari Su Kaçakları Şube Müd. Mehdi HAZAR
    Alacak Takip Şube Müd. Cemal DEMİRDAĞ
    Tahakkuk İşleri Şube Müd. Edip ALTUNTAŞ
    Sayaç ve Saha İşleri Şube Müd. Muzaffer GÜNEŞ
    Halkla İlişkiler ve İletişim Şube Müd. Burcu OĞRAŞ
  BİLGİ İŞLEM DAİRESİ BAŞKANLIĞI Mehmet Akif ALTINDAĞ
    Yazılım Şube Müd. İbrahim ORAL
    Donanım Şube Müd. Yasin AKYOL
  MÜŞTERİ HİZMETLERİ ve KURUMSAL İLETİŞİM DAİRESİ BAŞKANLIĞI   
       
GENEL MÜDÜR YARDIMCISI  Fatih YÜRÜK
  DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI Mehmet AVCI
    İdari İşler Şube Müd. Mehmet GÖZAÇIK
    İhaleler Şube Müd. Ferman DUYMAZ
    Stok Yönetimi Şube Müd. Hacı Ahmet YAVUZ
    Güvenlik Şube Müd. Hüseyin ANLAYAN
  ELEKTRİK MAKİNE ve MALZEME İKMAL DAİRESİ BAŞKANLIĞI  Ferat ÖZER
    Makine İkmal Şube Müd. İsmail KARATAŞ
    Su Kuyuları ve Pompalar Şube Müd. Serdar EREN
    Enerji Yönetimi Şube Müd. Barış ÇAVDAR
  SU TESİSLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI  
    Su Üretim Şube Müd. Selehattin TAN
    Laboratuvarlar Şube Müd. Hayriye ÖZER
    Su Sağlığı ve Havza Koruma Şube Müd. Necmettin İZGİ
  YATIRIM ve İNŞAAT DAİRESİ BAŞKANLIĞI Mehmet BİLGİN
    Yatırımlar  Şube Müd. Fırat YETİZ
    Harita ve Emlak Şube Müd. Hasan EFE
    Etüt Plan Proje Yönetimi  Şube Müd. Mehmet Zeki YOLCU
    AB ve Dış İlişkiler Şube Müd. Mehmet Selim ARAZ
GENEL MÜDÜR YARDIMCISI  Selçuk GÖRDÜK
  ATIKSU KONTROL ve RUHSAT DENETİM DAİRESİ BAŞKANLIĞI  İrfan BUDAK
    Atıksu Şebeke İşletme  Şube Müd. Mehmet KAYA
    Atıksu Arıtma Tesisi Şube Müd. Serhan CAN
  İÇMESUYU DAİRESİ BAŞKANLIĞI Sedat ÖZTOPRAKTAN
    İçmesuyu İşletme  Şube Müd. İrfan ÇALIŞKAN
    SCADA ve CBS  Şube Müd. Ramazan GÜZEL
  İŞLETMELER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (1. BÖLGE) Erdal ALTUNÇ
    Çınar Şube Müd. Ferat KAHRAMAN
    Bismil Şube Müd. Mehmet Zülfü ESER
    Silvan Şube Müd. Doğan YAMAN
    Kulp Şube Müd. Abdullah AŞKIN
    Hazro Şube Müd. Sadık ELİLÇİ
    Lice Şube Müd.  
    Kocaköy Şube Müd. Vehbi DEMİRKIRAN
  İŞLETMELER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (2. BÖLGE) Saim ERDOĞAN
    Ergani  Şube Müd. Mehmet GAYIR
    Eğil  Şube Müd. Besim KILIÇ
    Hani Şube Müd. Alican TAŞ
    Dicle Şube Müd. M.Sinan ORTAÇ
    Çermik Şube Müd. Ender YALÇIN
    Çüngüş Şube Müd. Cahit TEKDEMİR







Konu ile İlgili Diğer İçerikler

Tüm Hakları Saklıdır 2021© Diyarbakır Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü.