Organizasyon Şeması

  • Genel Kurul
  • Denetçiler
  • Yönetim Kurulu
  • Genel Müdür - Mehmet Fırat TUTŞİ
    • Teftiş Kurulu
    • İç Denetim - Emine OĞUZ
    • Özel Kalem Müdürlüğü
    • Hukuk Müşavirliği - Av. Ömer ÖZKAYA
    • Genel Müdür Yardımcısı - Av. Mustafa GÖKEZ
      • İnsan Kaynakları Ve Eğitim Dairesi Başkanlığı - Abdulgafur LEVENT
        • İnsan Kaynakları Şube Müd. - Mediha BOZAYLA
        • Eğitim ve Sosyal İşler Şube Müd. - Güney AYDENİZ
      • Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı - Hüseyin PAKSOY
        • Muhasebe Şube Müd. - Murat AVCI
        • Strateji Geliştirme Şube Müd. - Zana HOCAOĞLU
        • Ön Mali Kontrol Şube Müd. - Murat SUNAK
      • Abone İşleri Dairesi Başkanlığı - Mucahit GÜLTEKİN
        • Abone İşleri Şube Müd. - Mehmet DEMİR
        • İdari Su Kaçakları Şube Müd. - Mehdi HAZAR
        • Alacak Takip Şube Müd. - Abdullah DEMİR
        • Tahakkuk İşleri Şube Müd. - Edip ALTUNTAŞ
        • Sayaç ve Saha İşleri Şube Müd. - Muzaffer GÜNEŞ
        • Halkla İlişkiler ve İletişim Şube Müd. - Gülbirivan ATLI
      • Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı - Ferman DUYMAZ
        • Yazılım Şube Müd. - İbrahim ORAL
        • Donanım Şube Müd. - Yunus KAYIŞÇIOĞLU
      • Müşteri Hizmetleri Ve Kurumsal İletişim Dairesi Başkanlığı - Ali YAĞMUR
    • Genel Müdür Yardımcısı - Fatih YÜRÜK
      • Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı - Mehmet AVCI
        • İdari İşler Şube Müd. - Mehmet GÖZAÇIK
        • İhaleler Şube Müd. - Buket UÇAN DÖĞER
        • Stok Yönetimi Şube Müd. - Hacı Ahmet YAVUZ
        • Güvenlik Şube Müd. - Hüseyin ANLAYAN
      • Elektrik Makine Ve Malzeme İkmal Dairesi Başkanlığı - Ferat ÖZER
        • Makine İkmal Şube Müd. - İsmail KARATAŞ
        • Su Kuyuları ve Pompalar Şube Müd. - Serdar EREN
        • Enerji Yönetimi Şube Müd. - Barış ÇAVDAR
      • Su Tesisleri Dairesi Başkanlığı - Ramazan GÜZEL
        • Su Üretim Şube Müd. - Selehattin TAN
        • Laboratuvarlar Şube Müd. - Hayriye ÖZER
        • Su Sağlığı ve Havza Koruma Şube Müd. - Necmettin İZGİ
      • Yatırım Ve İnşaat Dairesi Başkanlığı - Serhad ÇOLAK
        • Yatırımlar Şube Müd. - Fırat YETİZ
        • Harita ve Emlak Şube Müd. - Hasan EFE
        • Etüt Plan Proje Yönetimi Şube Müd. - Feyzi KARAKOÇ
        • AB ve Dış İlişkiler Şube Müd. -
    • Genel Müdür Yardımcısı -
      • Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı - Mehmet BİLGİN
        • Atıksu Şebeke İşletme Şube Müd. - Mehmet KAYA
        • Atıksu Arıtma Tesisi Şube Müd. - Serhan CAN
      • İçmesuyu Dairesi Başkanlığı - Sedat ÖZTOPRAKTAN
        • İçmesuyu İşletme Şube Müd. - İrfan ÇALIŞKAN
        • SCADA ve CBS Şube Müd. - Şefik KOCAKAYA
      • İşletmeler Dairesi Başkanlığı (1. Bölge) - Mehmet Selim ARAZ
        • Çınar Şube Müd. - Doğan YAMAN
        • Bismil Şube Müd. - Ferat KAHRAMAN
        • Silvan Şube Müd. - Mehmet ÇİFTSÜREN
        • Kulp Şube Müd. - Abdullah AŞKIN
        • Hazro Şube Müd. - Sadık ELİLÇİ
        • Lice Şube Müd. - Mehmet Zülfü ESER
        • Kocaköy Şube Müd. - Vehbi DEMİRKIRAN
      • İşletmeler Dairesi Başkanlığı (2. Bölge) - Saim ERDOĞAN
        • Ergani Şube Müd. - Mehmet GAYIR
        • Eğil Şube Müd. - Besim KILIÇ
        • Hani Şube Müd. - Alican TAŞ
        • Dicle Şube Müd. - M.Sinan ORTAÇ
        • Çermik Şube Müd. - Ender YALÇIN
        • Çüngüş Şube Müd. - Cahit TEKDEMİR